Tłumacz techniczny Świecie nad Wisłą

Świecie nad Wisłą to znany ośrodek przemysłowy, zlokalizowany na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego.  Miasto to jest znane przede wszystkim z produkcji papieru. Nie dziwi zatem fakt, że wiele firm z powiatu świeckiego potrzebuje tłumaczeń technicznych. W ślad za Państwa popytem uruchomiliśmy filię Protlumaczenia.pl. Placówka mieści się przy ulicy Wojska Polskiego i przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku. Poza wyznaczonymi godzinami przyjęć istnieje możliwość wizyty indywidualnej lub przesłania dokumentów za pośrednictwem maila. Tłumacz techniczny Świecie swoje korzenie czerpie z działalności naszego biura tłumaczeń online. Ogółem obsługujemy prawie 40 języków, tłumaczonych na 120 sposobów. Wybierając usługi oferowane przez naszą firmę zyskujecie Państwo sprawdzonego partnera, który działa w oparciu o następujące zasady:

Tłumacz techniczny Świecie nad Wisłą

  • Konkurencyjne ceny – stawki oferowane przez tłumacza technicznego w Świeciu nie należą do wygórowanych. Różnicuje się ich wartość podług grupy językowej. Dla zleceń o większej objętości stosujemy rabaty i konkurencyjne obniżki cen. Zapraszamy do podjęcia kooperacji z naszym biurem. Stali klienci teamu Protlumaczenia.pl mogą liczyć na dodatkowe gratyfikacje wynikające ze stażu klienckiego.
  • Uczciwe określanie kosztów realizacji tłumaczeń – naszych konsultantów wspomaga specjalnie zakupione oprogramowanie. Używamy standardów, które służą rozpoznaniu liczby znaków w dokumentach przeznaczonych do translacji. Na życzenie służymy Państwu specjalnie przygotowanym raportem, który obrazuje nakłady jakie należy ponieść w celu wykonania tłumaczenia.
  • Dostępności i łatwego nawiązywania kontaktu – ideą działania Protlumaczenia.pl jest dostarczania wysokiej jakości tłumaczeń w rozsądnych cenach. Chcąc realizować naszą misję musimy być łatwo dostępni i otwarci na Państwa potrzeby. Z tego względu można do nas zadzwonić przez 7 dni w tygodniu. Osoby wolące pisać mogą wysłać do nas maila lub skorzystać z aplikacji Android. Odpowiemy na każde pytanie pojawiające się w toku obsługi językowej.
  • Niezmiennych warunków współpracy – tłumacz techniczny Świecie gwarantuje Państwu wypełnienie zobowiązań powziętych przed wykonaniem tłumaczenia. Pokłosiem tej deklaracji są niezmieniane terminy wykonania tłumaczeń i stałość zaproponowanych cen. Nie spotka Państwa przykra niespodzianka polegająca na konieczności dopłaty do przygotowanej translacji.
Tłumacz techniczny Świecie nad Wisłą
Tłumacz techniczny Świecie nad Wisłą