Tłumaczenia techniczne Bydgoszcz

Bydgoszcz to stolica województwa Kujawsko – Pomorskiego. Jak na metropolię przystało kwitnie tam biznes, a szczególnie przemysł. Mnogość firm i ich kontaktów z zagranicą wymusza niejako potrzebę tłumaczeń technicznych. Tego rodzaju translacje są używane przy okazji przekładów instrukcji obsługi oraz opisów procesów technologicznych. W odpowiedzi na Państwa potrzeby w Bydgoszczy uruchomiona została nasza filia. Oddział Protlumaczenia.pl znajduje się przy ulicy Magnuszewskiej 6. Biuro czynne jest od poniedziałku do soboty. Tłumaczenia techniczne Bydgoszcz są synonimem profesjonalizmu i konkurencyjnych cen. Do kooperacji zapraszamy firmy z całego powiatu bydgoskiego. W ramach prowadzonych działań naszym klientom zapewniamy:

Tłumaczenia techniczne Bydgoszcz

  • Szybką realizację – tłumaczenia techniczne Bydgoszcz wykonywane są w terminach uzgodnionych z Zamawiającym. Przekłady specjalistyczne spod znaku Protlumaczenia.pl nie zakłócają prowadzonych przez Państwa interesów. W 2016 roku 97 % zleceń zrealizowanych było punktualnie. Zwłoki czasowe, choć niezwykle rzadkie rekompensujemy obniżkami cen.
  • Profesjonalną obsługą klienta – tłumaczenia techniczne Bydgoszcz realizujemy pod nadzorem specjalistów z zakresu obsługi klienta. Ich zadaniem jest całościowa koordynacja procesów translacyjnych. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania pojawiające się w toku realizacji zleceń. Kontakt z firmą możliwy jest za pomocą telefonu, aplikacji Android oraz maila. Można też spotkać się z nami osobiście.
  • Rzetelne wyceny – zawyżanie ilości znaków ze spacjami to powszechna praktyka stosowana przez nieuczciwe biura tłumaczeń. Naszych klientom chronimy przed wyżej wymienionym procederem poprzez używanie oprogramowania do rozpoznawania tekstów. Dokumenty w formie papierowej sprowadzamy do postaci edytowalnej. Przy określaniu zawartości dokumentu używamy funkcji statystyka programu MS WORD.
  • Sprawdzonych native speakerów – natve speakerzy to sól działalności tłumaczeniowej naszego przedsiębiorstwa. Ich umiejętności językowe są pomocne przy wykonywaniu przekładów o znacznym stopniu skomplikowania. Tego rodzaju teksty zwierają szereg niuansów językowych. Wsparcie obcokrajowców wydatnie poprawia jakość dostarczanych Państwu translacji.
  • Płatności elektroniczne – za usługi Protlumaczenia.pl można zapłacić online. Wystawiamy faktury lub paragony. Tłumaczenia zatem w ujęciu księgowym są kosztem prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej. Zachęcamy do poznania naszej oferty i skorzystania z propozycji biura tłumaczeń online.
Tłumaczenia techniczne Bydgoszcz
Tłumaczenia techniczne Bydgoszcz