Darmowa wycena

Tłumaczenia techniczne online objęte są programem darmowej wyceny. Określenie kosztów realizacji zlecenia jest niezobowiązujące i można je przeprowadzić online. Dodatkowo do Państwa dyspozycji są oddziały stacjonarne, które można znaleźć na terenie Grudziądza, Bydgoszczy i Świecia. Godziny pracy filii podajemy w zakładce kontakt. Nasze biuro tłumaczeń online świadczy usługi językowe z ponad 40 języków obcych. Zakresem przekładów objętych jest prawie 120 kierunków translacji. Nie dziwi zatem fakt, że nasze usługi cieszą się niesłabnącą popularnością. Jeśli jesteście Państwo spoza województwa Kujawsko – Pomorskiego prosimy o przesłanie dokumentów na nasz adres mailowy. Nasi konsultanci  odpowiedzą na każdą wiadomość przed upływem 1 doby. Procedury wyceny tłumaczeń za pośrednictwem Globalnej Sieci stron WWW wygląda następująco:

Tłumaczenia techniczne wycena

  • Wybranie odpowiedniego zakresu tłumaczeń technicznych online – niezwykle istotną kwestią przy wycenie przekładów jest ich zakres. Warto dobrać odpowiedni. Radzimy, aby zapytać Państwa kontrahenta o jego oczekiwania względem tłumaczeń. Przekłady techniczne online wyceniane są na podstawie ilości znaków ze spacjami. Niepotrzebnie przygotowane tłumaczenia narażą Państwa na dodatkowe wydatki.
  • Przesłanie dokumentów na adres biura tłumaczeń technicznych – przygotowane papiery należy sprowadzić do postaci elektronicznej. Przyjmujemy od Państwa wszystkie popularne formaty plików. Preferowane są jednak skany w postaci PDF. Jeśli przesyłacie Państwo do nas większa liczbę pojedynczych dokumentów, prosimy o ich ponumerowanie. Adres – e-mail na który należy wysłać papiery to:

    admin@grudziadz24h.eu

  • Oczekiwanie na darmową wycenę – na każdego maila odpowiemy tak szybko jak to tylko będzie możliwe. Zwykle czas oczekiwania nie przekracza doby. Jeśli jednak tłumaczenie jest niezwykle pilne, prosimy o poprzedzenie jego wysyłki kontaktem telefonicznym.
  • Akceptacja kosztów zlecenia i wpłata ewentualnej zaliczki – tłumaczenia techniczne to dokumenty o znacznej objętości. Przy zleceniach o wartości powyżej 500 PLN wymagana jest wpłata zaliczki. Można jej dokonać na podstawie wystawionej faktury. Akceptujemy wpłaty dokonane przy udziale bankowości elektronicznej.
  • Odebranie tłumaczenia – gotowe przekłady dostarczymy do Państwa mailowo lub poprzez wyspecjalizowane firmy kurierskie. Nie pobieramy wynagrodzenia za przygotowanie przesyłki i dostarczenie jej pod wskazany adres.
Wycena tłumaczeń technicznych online
Wycena tłumaczeń technicznych online